Péče a Podpora v těhotenství a raném mateřství

Tereza Petřinová

Moc ráda Vás provedu celým těhotenstvím, pomůžu Vám připravit se na porod, ale také na kojení a pokud budete chtít, tak i na nošení miminka v šátku či nosítku.

 

Čekáme miminko..

Kdo je dula?

DULA

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Porod

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

V čem Vás mohu podpořit?

Mé služby

Předporodní příprava

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

doprovod u porodu

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

poporodní péče

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

kojení a nošení

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Nepřestávám se dále vzdělávat a zajímat..

Kurzy, semináře, přednášky, další vzdělávání:

 

přirozenost

Mé poslání