Na Terku jsem dostala kontakt od jedné kamarádky a musím říct, že jsem byla nadšená. Terka je hrozně milá holka, která ráda poradí a pomůže. Dokonce mi půjčila nosítko domů, co je veliké plus. Zůstáváme nadále v kontaktu a jsem ráda, že ji znám a můžu se na ní obrátit.

Katarína J.

S Terkou jsme strávily velice příjemné dopoledne, kdy mi trpělivě vysvětlila vše kolem bezpečného nošení dětí. Vyvrátila tak některé mé mylné představy a já se díky ní dozvěděla spoustu zajímavých a užitečných informací. Mohla jsem si různá nosítka nejen vyzkoušet, ale také zapůjčit, což velice oceňuji. Měla jsem tak příležitost se synem vyzkoušet nosítko delší čas, potrénovat vázání a zjistit, zda nám vybraný typ bude vyhovovat. Její služby mohu vřele doporučit!

Gabča

Díky Tery jsem začala znovu vázat svou dceru k sobě do náruče, i když je už vetší. Myslela jsem si, že už to nezvládnu, že je to jenom pro malé miminka. Jak jsem teď ráda za Tery pomoc! Je to na nezaplacení, když ji nemusím nosit na rukou domů z procházky nebo třeba z obchodu. Bez nošení bych si mateřství tolik neužila. Není nad to, když se dítě přitulí v šátku a spí na hrudi.❤️
Mimochodem pro nás jeden z nejosvedčenějšich tipů, jak uspat dítě, je od miminka v šátku. Děkuji moc 🙏❤️

Štefi P.

Terezka je velmi milá a empaticka a jsem moc rada, ze jsem ji „objevila“. Terezku jsem oslovila ve chvíli kdy jsem potřebovala pomocí s výběrem jak v čem a jestli vůbec syna nosit a hlavně jak to dělat správně abych synovi neškodila. Zrovna jsem v té době začínala řešit příkrmy ale shodou okolností i bojkot kojeni a jsem moc vděčná za uzasny přístup, rady a hlavně podporu…mam první miminko, vše je pro mě nove a jsem moc vděčná, že se na Terezku můžu obrátit pro radu a ze nemá najety jeden systém ale dokáže poradit i v případě za máme něco „jinak“…pracuji a zároveň kojím a krásné se nám to daří skloubit. Někdo by me možná odsoudil, že se plně nevěnuji jen synovi ale Terezka to brala bez předsudků a snažila se nám rady sit na miru naší situaci. přeji Terezce hodně spokojených klientek jako jsem já a nás syn Jindříšek:)

Markéta R.

Terku znám už od mala. Myslím, že tedy mohu říct, že je to opravdu empatická žena, která rozhodně ví co chce. Dokáže pochopit obě strany mince a nebo vlastně ty všechny strany které existují:))). Co se týká nošení, je to opravdový profík a její arsenal(vybavení) jí může kde kdo závidět. Terka je ochotná cokoliv velmi laskavě a Krásně vysvětlit a hlavně i vás ujistit, že to co děláte, děláte správně.
Takže já mohu jen doporučit a to nejen jako lektorku, ale i jako člověka.
Iveta N.